Aktualności

Wiosna w końcu zamieniła nam się w przepiękne lato. Za oknem świeci cudowne słońce a temperatury z dnia na dzień stają się coraz wyższe. Taka aura zdecydowanie sprzyja temu, aby spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu i cieszyć się piekną pogodą.

Pomożemy Tobie oszczędzić Twój czas. Przygotujemy dla Ciebie i Twoich Gości przystawki i dania zarówno w wersji mięsnej i wegetariańskiej.

Kwietniowa edycja Restaurant Week trwa. Sprawdź nasze festiwalowe menu i już dziś dokonaj rezerwacji stolika. Festiwal trwa jedynie do 30 kwietnia!

Sprawdź czego u nas posłuchasz...

Każdego dnia przygotowujemy przynajmniej cztery nowe pozycje zup, kremów jak i drugich dań. Dając Ci możliwość na skomponowanie swojego własnego zestawu lunchowego. I to w dowolnej przez Ciebie kombinacji.

Fabryka Szczecińska to świetna propozycja na każdą porę dnia. Od poniedziałku do piątku startujemy już o 7:30 oferując na dobry początek dnia opcje wegetariańskie oraz mięsne. Bajgle, tosty oraz zestawy śniadaniowe...

Fabryka Szczecińska to miejsce kojarzone nie tylko z wyśmienitą kuchnią, ale i szerokim wyborem piw. I to piw rzemieślnicznych! W Fabrykowej Studni można znaleźć ponad 20 pozycji z przekroju całego świata piwowawrskiego.