Aktualności

Jesteśmy fanami kolacji we dwoje, fajnego klimatu i przede wszystkim czasu spędzanego razem, niespiesznych rozmów przy winie czy obłędnych daniach.

Od poniedziałku do piątku do godziny 11:00 nasze największe hity śniadaniowe w cenie 14,80! W zestawie: śniadanie + napój

W każdą środę od godziny 16:00 zapraszamy na FABRYKOWE DOGI za 10,00 zł!

Petarda smakowa - Fabrykowe Dogi w 4 odsłonach w maślanych bułkach wypiekanych specjalnie dla nas. Musisz ich spróbować!

PIERWSZY TAKI WEEKEND ZA PÓŁ CENY! Już 12 - 14 stycznia zapraszamy Ciebie na specjalną ofertę -50%! Najfajniejsze pozycje w ofercie obniżone aż o 50%! I to wszystko na Deptaku Bogusława!

Drodzy Goście w najbliższych dniach trochę odpoczywamy ale widzimy się już 26/12 od godziny 15:00!

Przez 5 lat od otwarcia dzięki Wam udało nam się wytypować największe FABRYKOWE HITY. Poznaj je! Teraz w rewelacyjnych promocyjnych cenach już za 14,80 zł!

Pomożemy Tobie oszczędzić Twój czas w Święta...

Sprawdź nasze promocje na każdą porę dnia

Bardzo fajna inicjatywa szczecińskiej społeczności GPies.

Grudzień zaczynamy obłędnie słodko! Już dzisiaj zapraszamy Was na nasze FABRYKOWE SŁODKIE HITY!

Wiosna w końcu zamieniła nam się w przepiękne lato. Za oknem świeci cudowne słońce a temperatury z dnia na dzień stają się coraz wyższe. Taka aura zdecydowanie sprzyja temu, aby spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu i cieszyć się piekną pogodą.

Pomożemy Tobie oszczędzić Twój czas. Przygotujemy dla Ciebie i Twoich Gości przystawki i dania zarówno w wersji mięsnej i wegetariańskiej.

Kwietniowa edycja Restaurant Week trwa. Sprawdź nasze festiwalowe menu i już dziś dokonaj rezerwacji stolika. Festiwal trwa jedynie do 30 kwietnia!

Sprawdź czego u nas posłuchasz...

Każdego dnia przygotowujemy przynajmniej cztery nowe pozycje zup, kremów jak i drugich dań. Dając Ci możliwość na skomponowanie swojego własnego zestawu lunchowego. I to w dowolnej przez Ciebie kombinacji.

Fabryka Szczecińska to świetna propozycja na każdą porę dnia. Od poniedziałku do piątku startujemy już o 7:30 oferując na dobry początek dnia opcje wegetariańskie oraz mięsne. Bajgle, tosty oraz zestawy śniadaniowe...

Fabryka Szczecińska to miejsce kojarzone nie tylko z wyśmienitą kuchnią, ale i szerokim wyborem piw. I to piw rzemieślnicznych! W Fabrykowej Studni można znaleźć ponad 20 pozycji z przekroju całego świata piwowawrskiego.